Загальна інформація про склад кафедри

На кафедрі  організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни працюють 20 науково-педагогічних співробітників, зокрема 4 доктори наук, професори, 6 кандидатів наук, доцентів.

Кафедра є випусковою для спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Кафедра забезпечує окремі компоненти освітньо-професійних програм на всіх спеціальностях ДНМУ.

До освітнього процесу залучені провідні фахівці у галузі охорони здоров’я Донецької області:

• Стельмашонок А.Г. – начальник відділу навчальних закладів, післядипломної освіти, мобілізаційної роботи, ресурсного та правового забезпечення департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації
  • Власенко О.Б. – головний лікар КНП «ЦПМСД № 1» КМР
  • Мезенцева О.Ю. – голова Асоціації молодших медичних спеціалістів Донецької області
  • Ситенко З.В. – головний лікар Медичного центру «Код здоров’я» (м. Маріуполь)